Drodzy przyjaciele!
W każdy piątek o 17:00 zapraszam was na nasze spotkania. Koncentrujemy się na nich wokół Bożego Słowa, dużo śpiewamy. Sporo także wyjeżdżamy. We wrześniu pojechaliśmy do naszej koleżanki Izy na ognisko do jej nowego domu. W październiku byliśmy w Zabrzu i wraz z tamtejszą młodzieżą poszliśmy na film: „Jestem Bogiem”. Po filmie spotkaliśmy się na plebanii.
W sobotę 27 października br. część z nas jedzie na turniej halowej piłki nożnej do Zabrza, a pozostali do Krakowa na Diecezjalny Zjazd Młodzieży. Szczegóły dotyczące wyjazdu omówimy na naszym spotkaniu 26 października, a więc dzień przed wyjazdem.
Nasze dalsze plany wyjazdowe to: 2 listopada wybieramy się na kręgle do Łazisk Górnych, 9 listopada br. zawitamy na młodzieżówce w Orzeszu, zaś 15 grudnia br. planujemy wspólny wieczór adwentowy w Mikołowie wraz z młodzieżą z Tychów.
SERDECZNIE ZAPRASZAM
Wasz duszpasterz